Bukiety ślubne z dodatkiem traw coraz częściej pojawiają się w propozycjach trendów ślubnych na sezon 2019. Szukając unikatowych rozwiązań i uatrakcyjnienia bukietów ślubnych, floryści z roku na rok prześcigają się w kreatywnych dodatkach do kwiatowych wiązanek dla Panien Młodych. Jednym z ciekawszych dodatków florystycznych do bukietu ślubnego stały się… trawy!

Lekkie w formie, przestrzenne, plastyczne i niezwykle wdzięczne trawy pampasowe przeróżnych odmian szturmem podbijają rynek dekoracji ślubnych. Idealne jako uzupełnienie bukietu i dodanie mu objętości, ale i także świetne jako pomysł na bukiet ślubny bez użycia kwiatów. Mnogość gatunków i odmian pozwala na zabawę kolorem, objętością i fakturą – przypominające w dotyku pióra trawy są ozdobą samą w sobie.

Dodatek traw do bukietów ślubnych to świetny pomysł dla tych Panien Młodych, które zdecydowały się na przyjęcie weselne w stylu boho, rustykalnym, czy sielskim. Ze względu na swój kolor i charakterny wygląd, pasują idealnie do bukietów asymetrycznych, nieregularnych, nieuczesanych. Czy trawy pampasowe staną się gorącym trendem florystycznym nadchodzącego sezonu ślubnego 2019? Przekonamy się już niedługo, tymczasem mamy dla Was kilka ciekawych propozycji na ich użycie w kompozycjach ślubnych – zapraszamy!

źródło: abcslubu.pl