Bukiet ślubny na sezon 2019 – jakie kwiaty będziemy podziwiać w tym roku? Jakie połączenie zawładnie rynkiem florystyki ślubnej? Po jakie kolory i kwiaty będą najczęściej sięgali floryści w 2019 roku? My już wiemy! Bukiet ślubny to nie tylko kwiaty – to przede wszystkim akcesorium Panny Młodej – niezwykle ważne i znaczące, bo widoczne już od samego ślubu. Nie tylko konieczne, a bardzo ozdobne, dopełnia stylizacji ślubnej i stanowi swoisty łącznik między dekoracjami weselnymi a Parą Młodą. Poprosiłyśmy wiodących ekspertów rynku florystyki ślubnej o przygotowanie bukietów w soczystych kolorach wybranych przez Instytut Pantone, które będą niezwykle popularne w tym sezonie. Każdy z nich zinterpretował trendy kolorystyczne na swój sposób.
Energetyczne połączenie wiosny z egzotyką, doskonale wpisuje się w trend ostatnich lat i w nasze ogólne upodobania : eklektyzm. Wiosnę w bukietach ślubnych o dwóch różnych formach (bukiet xxl , oraz bukiet łączący w sobie grzeczność i szaleństwo;) reprezentują nasze firmowe anemony, oraz tulipany i jaskry, egzotyczne są leukadendrony oraz nietypowo anturium a także eukaliptus w odmianach. Życzymy soczystego odbioru!
Nowoczesny i odważny, lekki w formie i kolorze. Bukiet z charakterem, którego nadają mu najmodniejsze w tym sezonie tulipany brownie i gałązki wiśni. Pudrowe jaskry, amigozantos, eukaliptus i goździk podkreślają jego eteryczność i wyjątkowość. Bukiet dla zjawiskowej Panny Młodej.

Energetyczny i charyzmatyczny taki właśnie jest nasz bukiet. Koral i pomarańcz to kolory, które grają w nim „pierwsze skrzypce”. Jaskry, róże, tulipany i eukaliptus tworzą idealne połączenie z piękną banksią speciosą i liśćmi fikusa. Naszym zdaniem idealny dla odważnej i nietuzinkowej Panny Młodej.
Niezwykłe zestawienie subtelnego błękitu dominującej w bukiecie hortensji, dla którego tłem jest rozmyta i srebrzysta zieleń eukaliptusa oraz delikatne kwiaty w kolorach śmietankowych i nude. Bukiet choć nie duży, ma ciekawą i nieregularną formę, a zróżnicowanie pokroju, kształtu i wielkości kwiatów, sprawia, że z każdej strony wygląda on nieco inaczej.

Bukiet ślubny spływający w odświeżonej po latach formie nowoczesnej kaskady. Modny w nadchodzącym sezonie 2019. Coraz chętniej zamawiany przez Panny Młode. W odcieniach mocnej fuksji, ciemnego różu i delikatnych pudrowych tonów, z kontrastowym akcentem pomarańczowej gerbery. Mnogość gatunków kwiatów, dodatków, odważnych odcieni tworzą piękną propozycję dla wielu panien młodych letniego sezonu ślubnego.

Kontrastowe zestawienie dwóch egzotycznych banksji w kolorze różu Sweet Lilac i żółci Mango Mojito stworzyło podstawę do bukietu dla szalonej panny młodej. Wiosenne jaskry i mimoza w odcieniu Aspen Gold oraz anemony Pink Peacock nadały świeżości. Zwiewny żarnowiec i eukaliptusy świetnie uzupełniły klimat tego bukietu ślubnego.
Living coral (okrzykniętym kolorem roku 2019) to angielskie i klasyczne róże, natomiast intensywnie pomarańczowy turmeric to nagietki, ornitogalum oraz tulipany. Ciemna zieleń pistacji i ruskusu podkreśla ciepły kolor kwiatów. Bukiet w takiej formie pasuje do odważnej i przebojowej Panny Młodej.

źródło: abcslubu.pl