Korony i diademy, modne kilkanaście lat temu, wracają do łask – i to w wielkim stylu! Ślubna stylizacja Panny Młodej nie może obejść się bez dodatków do włosów, a korony biżuteryjne sprawdzają się w tej roli wyśmienicie. W końcu każda kobieta marzy o tym, by chociaż raz w życiu poczuć się jak księżniczka – dlaczego nie spełnić tego marzenia w dniu ślubu?

Nieodzownym atrybutem każdej księżniczki, bądź królewny jest korona lub tiara. W rzeczywistości jednak te bajkowe korony w efekcie końcowym, okazują się bardzo ciężkie i dość niewygodne w noszeniu. W obecnych czasach, wszystkie elementy stylizacji Panny Młodej można do siebie dopasować  tak, aby całość była spójna i wyjątkowa. Korony i tiary również należą do tego rodzaju ozdób ślubnych, które mogą pięknie współgrać ze ślubną biżuterią, suknią ślubną i pozostałymi atrybutami Panny Młodej.

Koronkowe korony są idealnym tego przykładem. Pięknie wpisują się w stylizacje boho, industrial czy classic. Każda ozdoba powstaje zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Panny Młodej. Tworząc ozdoby ślubne, wsłuchuję się dokładnie w potrzeby Panny Młodej, by stworzyć specjalnie dla niej taką biżuterię lub dodatek do włosów, który nie tylko ją zachwyci, ale także w pełni spełni jej marzenia o byciu księżniczką choć raz – ślub i wesele to wręcz wymarzony moment na ich spełnienie!

 

źródło: abcslubu.pl